WinnerP WinnerP

 
תפריט ראשי

· דף הבית
· תוכניית ווינר
· המלצות לטורים (ווינר)
· המלצות ווינר (כללי)
· פינת הבאנקר
· הליגה האנגלית
· הליגה הספרדית
· הליגה האיטלקית
· ליגת האלופות
· כדורסל ו .N.B.A
· פורום (המלצות ווינר טוטו)
· שירות SMS
·

מידע למהמרים

· מדריכים
· טבלאות
· סרגל כלים
· אתרי הימורים
· אתרי קבוצות
· אתרי חדשות
· עידכונים LIVE
· שידורים LIVE!

על האתר

· תרום לנו
· מי אנחנו
· דרושים
· צור קשר
· פרסום באתר
· מפת האתר

ספונסר


תרופות

· Zolpidem
· Lipitor
· Lisinopril
· Hydrochlorothiazide
· Atenolol
· Azithromycin
· Furosemide
· Toprol XL
· Norvasc
· Levothyroxine
· Synthroid
· Metformin
· Zoloft
· Ibuprofen
· Cephalexin
· Ambien
· Prednisone
· Nexium
· Metoprolol
· Revitol
· Hoodia Gordonii
· Thyromine
· Dietrine
· Bowtrol
· HGH
· Nicocure
· Diabetics
· Provillus
· Relagen
· Tadalafil
· Vardenafil
· Sildenafil Citrate
· Sibutramine
· Ultra Herbal
· Venapro
· Propranolol Hydrochloride
· Ramipril
· Trimetazidine
· Atorvastatin
· Rosiglitazone
· Sumatriptan
· Celecoxib
· Misoprostol
· Gliclazide
· Pioglitazone
· Ranitidine
· Omeprazole
· Carisoprodol
· Zoft Breast Enhancement Gum
· Breast Success
· Human Growth Agent
· Human Euphoria
· Virility Pills
· Virility Patch
· Premium Diet Patch
· Premium Hoodia Patch !
· Bust Fuel
· Modalert
· Pro Solution Pills
· ProEnhance
· Pro Shape RX
· ClearPores
· VigRX Plus
· VigRX
· Maxoderm
· Vazomyne
· Vivaxa
· ProExtender
· Semenax
· GenF20
· Ultra Hair Away
· Maxiderm
· Nexus Pheromones
· Provestra
· Vigorelle
· Attract Women Now
· Profollica
· FastSize Extender
· ProCalisX
· Horny Goat Weed
· ProVIGRAX
· Female Libido
· Climaxer
· Tooth Whitening Product
· Fukuoku Fingerator
· LYSE XL
· Soft V
· Mxman
· Xtracum
· MaxPassion Vibrating Ring
· More Sperm
· MaxWilly
· Hangoff
· Sure Erect
· Breast Success
· Euphoria Pheromones Review
· Last Longer
· DermaPure
· Power Enlarge Patch
· Power Enlarge Pro
· Ultra Bronze
· Ultra Enhance Plus
· ZIRO
· Valentra
· Noni Juice
· SizeGenetics
· Proactol
· Maca
· Extagen
· XL Pharmacy
· Nateglinide
· WordTracker
· Amoxicillin
· Clopidogrel

הליגה האיטלקית: המלצה לליגה האיטלקית, יום שבת ה-11/7

מילאן - רומא (1+) (שבת, 21:25)
סאן סירו רועש וגועש יארח הערב את אחד ממשחקי העונה באיטליה. מילאן שנמצאת בתחתית הטבלה ובכושר ירוד ביותר כתוצאה מהפחתת הנקודות בהתחלת העונה, תארח את רומא היריבה הנצחית שלה כאשר היא נמצאת בכושר טוב. מילאן מגיעה למשחק היום אחריי הפסד 2-0 לאטלנטה, ההפסד הזה עורר הרבה בעיות אצל מילאן והרבה בעיות לאנצ'לוטי המאמן. מילאן תחסר למשחק החשוב היום את גאטוס, פאבלי, קאלדזה, אברוסיני, סרג'יניו. רומא מנגד מגיעה למשחק היום לאחר שניצחה את פיורנטינה בבית 3-1. הניצחון על פיורנטינה מיקם אותה במקום ה-3 בליגה עם 20 נקודות רק 4 פחות מאינטר. יש לציין שרומא ספגה את מעט הגולים בליגה והיא מציגה את ההגנה הטובה ביותר בסרייה א'. שחקני המפתח של רומא הם, דה רוסי הקשר האיטלקי שמחזיק את הקישור, טוטי העושה משחק/חלוץ של רומא וכמובן צ'יבו ומקסס בחוליית ההגנה החזקה מאוד של רומא. מנגד במילאן החיסרון של גאטוסו במרכז השדה עלול להשפיע ולפתוח דלתות עבור רומא. קאקה ופירלו ינסו לצמצם את הנזק שבחיסרון ולנסות לקחת לידיים את המשחק. מילאן יודעת שהיא במרחק רב מהיריבה העירונית אינטר(17 נק' מרחק) בגלל שהורידו למילאן 8 נק' בהתחלת העונה, והציפיות שלה העונה הם כמובן להישאר בליגה, מה שאני מאמין שזה לחלוטין יקרה ואף לזכות במקום בשנה הבאה באחד המפעליים האירופאים. מנגד רומא השנה הולכת חזק מאוד על התואר ביחד עם אינטר. רומא יודעת שזה הזדמנות חד פעמית ללכת עד הסוף בגלל שפיורנטינה, מילאן ולאציו נמצאות הרחק מאחור.

הרכבים:
MILAN – Dida, Bonera, Simic, Maldini, Favalli, Brocchi, Pirlo, Gourcouff Kakà, Inzaghi, Gilardino.
ROMA – Doni, Panucci, Mexes, Chivu, Tonetto, Pizarro, De Rossi, Taddei, Perrotta, Mancini, Totti.

לסיכום:
החיסורים של מילאן והמומנטום הרע שהם נמצאים בו, עלולים לתת יתרון רציני לאורחת רומא.רומא מגיעה למשחק לאחר ניצחון חשוב מאוד בבית על פיורנטינה. ומילאן מנגד מגיעה לאחר הפסד 2-0 ומביש לאטלנטה. יתרון הביתיות היום יהיה ללא ספק של מילאן, אבל התשוקה והסגל המלא וביחד הבעיות של מילאן, ישפיעו לדעתי על המשחק ויתנו לרומא את השליטה והיכולת אף לקחת את שלושת הנקודות בחזרה הביתה. היום אני הולך עם רומא שלא תפסיד את המשחק.
סימון: 2 יחס : 1.70


 
נכתב על ידי אורי_קוזה ב 11/11/2006 בשעה 19:14:37 (3 )


הליגה האיטלקית: חגיגת המלצות לליגה האיטלקית, יום ראשון 2.4.06, �


פאלרמו - אסקולי (ראשון 15:55)
משחק במסגרת המחזור ה- 32 בליגה האיטלקית. פארלמו מסיציליה מארחת את אסקולי הצנועה. 6 נקודות מפרידות בין שתי הקבוצות, כאשר פארלמו מדורגת במקום ה- 9 עם 43 נק' ואסקולי במקום ה- 12 עם 37 נק'. פאלרמו עוד חולמת לתפוס רכבת לגביע אופ"א בסיומה של העונה, והחלום שלה מציאותי לחלוטין, כאשר 2 נקודות בלבד מפרידות בינה לבין המקום השישי. אסקולי מנגד איבדה את הטעם שלה בליגה, אולי לא על הנייר אבל איבדה. כאשר האורחת רחוקה מהמקומות המובילים לאירופה וגם מהקו האדום. פארלמו מגיעה למשחק הזה לאחר 3 ניצחונות ליגה רצופים, בהם היא ספגה שער אחד בלבד, ובנוסף אליהם גם ניצחון ביתי בגביע, על רומא. המאזן הביתי של פאלרמו מצויין ואף יותר, כאשר הקבוצה השיגה בביתה 7 ניצ', 3 תוצאות תיקו וספגה 5 הפסדים, הרוב מהגדולות. אסקולי מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו במחזור הקודם מול קייבו והפסד מחזור לפני כן לפיורנטינה. אסקולי היא אחת הקבוצות החוץ הגרועות בליגה, כאשר היא השיגה ניצחון חוץ אחד בלבד העונה, 6 תוצאות תיקו, וספגה 8 הפסדים.

לסיכום:
פארלמו בתקופה מאוד טובה, כאשר הקבוצה מגיעה למשחק הזה לאחר 4 ניצחונות רצופים, 3 מתוכם בליגה, בנוסף לכך היא גם קבוצה ביתית מצויינת, כאשר היא השיגה העונה בביתה 24 נקודות. אסקולי בעצם סיימה את העונה, נכון, על הנייר יש לה עוד סיכוי קלוש להגיע לאירופה, אבל בעצם זהו הישג כמעט בלתי אפשרי עבור קבוצה כזו קטנה שרק העונה עלתה לסריה א'. תוסיפו לזה גם את המאזן החוץ הגרוע של האורחת, שהשיגה העונה ניצחון חוץ אחד בלבד, וגם את השיאפות של פארלמו להגיע לאופ"א גם בעונה הבאה, ותקבלו הימור נחמד, ביחס לא פחות.
המלצה: 1 יחס: 1.65סמפדוריה - קליארי (ראשון 15:55)
שוב סריה א', ומשחק נוסף בו תארח סמפדוריה את קליארי במסגרת המחזור ה- 32. קליארי מתחילת העונה נאבקת בתחתית הטבלה, רוב הפעמים מתחת לקו האדם, אבל דווקא למשחק הזה היא מגיעה כאשר היא מדורגת 3 נק' מעל חוף המאבטחים, במקום ה- 16 עם 31 נקודות. במחזור הקודם קליארי ספגה הפסד ביתי לרג'ינה, כאשר מחזור לפני כן היא נפרדה בתיתו ביתי מול פיורנטינה המצויינת. מאזן החוץ של האורחת, קליארי, עומד על 2 ניצ' בלבד, 2 תוצאות תיקו ו- 12 הפסדים! והיא הקבוצת החוץ הגרועה בליגה אחרי לצ'ה. סמפדוריה מגיעה למשחק הזה כאשר היא עוברת תקופה לא קלה בכלל. הקבוצה מדורגת במקום ה- 11 עם 37 נקודות והיא מדרדרת ומדרדרת ממחזור למחזור, כאשר היא לא ראתה ניצחון כבר 6 מחזורים רצופים, בהם כבשה שער אחד בלבד! וספגה 9. במחזור הקודם סמפ' ספגה הפסד נוסף, הפעם בחוץ, ללאציו המצויינת. הקבוצה הזו נקלעה למין משבר שממנו יהיה קשה לה לצאת, היא כבר קרובה יותר לתחתית מאשר לצמרת, ועובדה שרק 6 נקודות מפרידות בינה לבין קליארי. מאזן הבית של סמפדוריה עומד על 6 ניצחונות, 4 תוצאות תיקו ו- 5 הפסדים, כאשר בשלושת משחקי הבית האחרונים של הקבוצה היא לא ראתה אפילו נקודה אחת.

לסיכום:
שתי הקבוצות מגיעות למשחק הזה לאחר הפסד במחזור הקודם. קליארי עדיין מסובכת בתחתית, למרות שהיא מעל הקו האדום, ההפרש עדיין גבולי מאוד. בתקופה אחרונה קליארי משיגה נקודות פה ושם. סמפדוריה כבר שכחתה את טעם הניצחון, גם בביתה, שם היא לא ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים. המארחת בתקופה נוראים ואני מעריך שהיא גם תרצה לצאת ממנה, אני גם חושב שאת המשחק הזה היא קודם כל לא תרצה להפסיד, ותיקו כאן היתי אומר שיספק אותה, גם לאור מצבה וגם לאור כושרה הנוכחי. קליארי תשמח גם לנקודת, שבשבילה גם יקרה מאוד, ואני מאמין שגם היא קודם כל לא תרצה להפסיד את המשחק הזה לאחר הפסד במחזור הקודם ושוב להדרדר מתחת לקו האדום, ולהיסתבך בתחתית.
המלצה: X יחס: 3.00אודינזה - פראמה (ראשון 15:55)
עוד משחק במסגרת הליגה האיטלקית, בו תארח אודינזה השוקעת את פארמה המתאוששת. כנראה אירופה השפיעה קשה מאוד על אודינזה העונה, לאחר ההדחה מליגת האלופות ומגביע אופ"א הקבוצה הזאת לא מפסיקה להידרדר, כאשר היא מוצאת את עצמה היום נקודה אחת בלבד מעל הקו האדום. להזכירכם, אודינזה לא ראתה ניצחון ליגה בשנת 2006. פארמה עד לא ממזמן הייתה עמוק עמוק בתוך התחתית הבוערת ובסכנת ירידה ממשית, אבל היום היא מוצאת את עצמה כבר במקום ה- 10, והיא כבר מתחילה לפנטז על גביע אופ"א. זהו משחק סופר חשוב עבור המארחת שמחפשת ניצחון ראשון בשנת 2006, וגם דרך לברוח מהקו האדום כמה שיותר רחוק. אירופה סיבכה מאוד את הקבוצה הזו, שמאז ההדחות הרצופות שלה מליגת האלופות ומאופ"א הפכה לאחת הקבוצות הביתיות הגרועות בליגה, כאשר היא השיגה בביתה העונה 4 ניצ' בלבד, 4 תוצאות תיקו וספגה 8 הפסדים. פארמה מגיעה למשחק הזה פשוט בכושר פנטסטי, כאשר הקבוצה צברה 4 ניצחונות רצופים. מאזן החוץ של פארמה עומד על 4 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו ו- 9 הפסדים, לא מרשים במיוחד, אבל זה מה שיש.

לסיכום:
אודינזה מחפשת ניצחון ראשון בשנה הזו, ודרך לברוח מהקו האדום, כאשר רק נקודה אחת בלבד מפרידה בינה לבינו. במועדון מתייחסים למשחק הזה כאל סופר חשוב וגורלי עבור הקבוצה, והיא תגיעה למשחק הזה בהרכב התפקי מאוד, כאשר שום תוצאה מלבד הניצחון הביתי, לא תתקבל שם. נכון, פארמה בכושר מצויין, וגם בחוץ היא החלה לצבור נקודות, אבל אני מעריך שאודינזה תחזור היום לעצמה עם ניצחון גורלי וחשוב עבורה שיתן לה קצת אוויר לנשימה.
המלצה: 1 יחס: 1.90פיורנטינה - רומא (ראשון 15:55)
אנחנו שוב בליגה האיטלקית, הפעם במשחק הכי חם במחזור הזה, בו תארח פיורנטינה של לוקה טוני את רומא המצויינת למשחק סופר חשוב עבור שתי הקבוצות שנאבקות על המקום הרביעי ועל כרטיס לליגת האלופות לעונה הבאה. נקודה אחת בלבד מפרידה בין שתי הקבוצות האלה, כאשר פיורנטינה זו שמקדימה את רומא בנקודה, והיא מדורגת במקום ה- 4 עם 60 נקודות. פיורנטינה מגיעה למשחק הזה לאחר הפסד 3:1 בחוץ במחזור הקודם למילאן כאשר מאזנה הביתי עומד על 14 ניצחונות! 0 תוצאות תיקו ו- 2 הפסדים. בשלושת משחקי הבית האחרונים, פיורה השיגה 2 ניצונות וספגה הפסד אחד, ללאציו. רומא מנגד מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו חוץ מול אלופת איטלקיה, הגברת הזקנה - יובנטוס. בשלושת המשחקי החוץ האחרונים, רומא השיגה ניצחון, תיקו וספגה הפסד. היתי אומר סביר ביותר. מאזן החוץ של האורחת, רומא, עומד על 8 ניצ', 5 תוצאות תיקו ו- 2 הפסדים בלבד, והיא הקבוצת חוץ הטובה באיטליקה לאחר יובנטוס.

לסיכום:
משחק מאוד חשוב עבור 2 הקבוצות. רומא קבוצת חוץ השנייה הטובה באיטליה לאחר יובנטוס. פיורנטינה קבוצת בית השנייה הטובה באיטליה, גם לאחר יובנטוס. שתי הקבוצות נאבקות על המקום הרביעי ועל כרטיס לליגת האלופות, והמשחק הזה הוא משחק העונה עבור כל אחת מהן. פיורה פשוט קבוצה מצויינת, רומא לא פחות. משחק צמרת, משחק שאסור לעשות בו טעויות, כי הטעות הכי קטנה אפילו עלולה לגרום לאיבוד המקום הרביעי ויחד עמו לאיבוד הכרטיס הכל כך חשוב לליגת האלופות. אני מעריך ששתי הקבוצות יבואו לשחק מאוד זהיר, הגנתי, לנסות לשלוט במרכז המגרש ולגנוב איזה שער במתפרצת. קשה לי לראות את רומא יוצאת מהמשחק הזה עם 3 נקודות, ויחד עם זאת גם קשה לי לראות את פיורנטנינה משיגה במשחק הזה גם את מלוא הנקודות. רומא יודעת שהניצחון במשחק הזה יסלול לה דרך לליגת האלופות, פיורה יודעת שאם היא תפסיד במשחק הזה היא יכולה להגיד שלום לחלום ליגת האלופות. שתי הקבוצות חייבות להיזהר במשחק הזה, ולשתיהן אסור להפסיד כאן, כאשר כול אחת מהן יודעת שהניצחון במשחק הזה יקריב אותה מאוד למטרה הברורה - ליגת האלופות. כמו שאומרים: "כול הדרכים מובילות לרומא", במקרה שלנו זה: "כול הדרכים מובילות לאי הכרעה".
המלצה: X יחס: 2.85קייבו - ליבורנו (ראשון 15:55)
עוד משחק מהליגה איטלקית, כאשר קייבו תארח את ליבורנו למאבק ישיר על כרטיס לגביע אופ"א. הייתי אומר משחק די מעניין מצפה לנו כאן, וללא ספק גם קרב גדול. שתי הקבוצות בעונה טובה מאוד, כאשר לשתיהן מטרה אחת משותפת - להגיע לגביע אופ"א בסיום העונה. נקודה אחת בלבד מפרידה בין שתי הקבוצות האלה, כאשר קייבו מדורגת במקום השישי עם 45 נקודות, וליבורנו במקום השמיני עם 44 נקודות. נתחיל בקייבו. קייבו מגיעה למשחק הזה לאחר תיקו חוץ במחזור הקודם מול אסקולי, וניצחון ביתי מחזור לפני כן, על סיינה. התקופה בה נמצאת הקבוצה לא רעה בכלל והייתי אומר אפילו די טובה. הקבוצה צברה בשמונת המחזורים האחרונים 11 נקודות, מתוכן הפסד אחד בלבד, 2 ניצחונות והשאר - תוצאות תיקו. המאן הביתי של המארחת עומד על 7 ניצ', 7 תוצאות תיקו והפסד אחד בלבד, כן, הפסד אחד בלבד! וגם הוא בתחילת העונה. הקבוצה יודעת לעשות את העבודה וגם את הנקודות לעיניי הקהל הביתי. נעבור לליבורנו. במחזורים האחרונים משהו לא טוב קורה בקבוצה, כאשר היא צברה כבר 4 הפסדים רצופים ולא ראתה ניצחון כבר 6 מחזורים, אבל עדיין היא נמצאת בתמונת אירופה. מאזן החוץ של ליבורנו עומד על 4 ניצ', 5 תוצאות תיקו ו- 6 הפסדים. סביר ביותר, לא פחות ולא יותר.

לסיכום:
שתי הקבוצות צמודות בטבלה, כאשר נקודה אחת בלבד מפרידה בין שתי הקבוצות. קייבו קבוצה ביתית מצויינת, ליבורנו בתקופה לא טובה, אבל היא לא יכולה להרשות לעצמה לאבד את מקומה בצמרת ולוותר על כרטיס לגביע אופ"א. אני מעריך שליבורנו תגיעה למשחק הזה להוציא לפחות נקודה, והיא בהחלט מסוגלת לעשות זאת, גם בכושר הנוכחי שלה, ואני לא חושב שקייבו דווקא תתנגד לעוד נקודה נוספת, כאשר העונה היא השיגה כבר 12 כאלה, 7 מתוכן בביתה. שתי הקבוצות רוצות להשיג כרטיס לגביע אופ"א, הן מדורגות במקום מאוד נוח כדי לעשות זאת גם, ואני מאמין שגם אחרי המשחק הזה הן ירצו להישאר שם. איקס ישקף מאוד את המפגש המעניין הזה.
המלצה: X יחס: 3.00


 
נכתב על ידי רועי_עיני ב 02/04/2006 בשעה 05:01:35 (2 )


הליגה האיטלקית: המלצה לליגה האיטלקית 8.2.06 מאת רועי בן חיים


קייבו - סמפדוריה (רביעי 21:25)
קייבו המארחת, מגיעה למשחק לאחר הפסד חוץ בתוצאה 1-0 לאינטר, משער בדקה ה-7 שחרץ את גורל המשחק. קייבו, התדרדרה קצת מאז פתיחת העונה, והיא עם 3 הפסדים ב-5 המשחקים האחרונים, וזאת לאחר שרק לפני חודשיים (כולל הפגרה שהייתה באמצע), היא הייתה ברצף אדיר של 10 משחקים רצופים ללא הפסד. קייבו ממוקמת במקום ה-7 עם 34 נקודות, במרחק של 4 נקודות בלבד מהמקום ה-6 שמוביל לאירופה בעונה הבאה, בו נמצאת ליבורנו. קייבו היא קבוצת בית אדירה, עם מאזן של 6 נצ', 4 ת', והפסד אחד בלבד, ב-11 המשחקים שהיא ערכה ב"בנטגודי". היא הפסידה רק לאינטר בבית, ניצחה את מילאן, ועצרה דהירה מטורפת של יובה שעצרה אותה על שיוויון, במשחק בו היה מגיע לה לנצח. קייבו עדיין ללא אובינה, הצעיר המבטיח, וללא בריגי, שחקני הרכב לגיטימיים בקבוצה.

סמפדוריה, מגיעה למשחק לאחר תיקו ביתי מפתיע עם טרוויזו החלשה, שעורר הרבה ביקורת בקרב הקבוצה, ובכלל לאחר 3 משחקים ללא ניצחון, ביניהם הפסד אחד לרג'ינה בחוץ. סמפדוריה העונה קבוצה לא יציבה, והמחשה קטנה לכך היא מה שקרה ב-2 המחזורים האחרונים: היא הוציאה תיקו מפתיע נגד מילאן בסן-סירו, ושבוע לאחר מכן לא הצליחה לנצח את טרוויזו החלשה. סמפדוריה ממקומת במקום ה-9 עם 33 נקודות במרחק נקודה מקייבו, שנמצאת במקום ה-7 (כנזכר למעלה). סמפדוריה היא קבוצת חוץ בינונית, עם 4 נצ', 2 ת', ו-6 הפ', זהו מאזן שלילי, אבל סביר. הבעיה הגדולה של סמפוריה לקראת המשחק הערב הוא ההרכב, בונאצולי, החלוץ המצוין, שכבש 9 שערים העונה, עדיין פצוע. מחליפו במחזורים הקודמים, בזאני, נפצע גם הוא ולא יכלל בסגל הערב. מסיבה תמוהה, מאמן סמפדוריה לא מעלה בהרכב את הקשר המצוין דאלה בונה, ופותח איתו על הספסל.

לסיכום:
הביתיות של קייבו והעובדה שהיא פשוט קבוצה טובה יותר לדעתי, ישחקו כאן תפקיד חשוב. העובדה שיעדרו היום 3 שחקני מפתח בהרכב סמפדוריה + העובדה שסמפדוריה בחוץ פשוט לא טובה, מגדילה את הסיכויים של קייבו לנצח במשחק ולכן אני הולך עם הביתיים.
המלצה: 1 יחס: 2.00


 
נכתב על ידי רועי_עיני ב 08/02/2006 בשעה 15:05:17 (1 )


חיפוש

Google

WinnerPWeb

סקרים

מה יהיו הישגיה של מכבי ת"א באירופה (כדורסל) העונה?

תמעד בשלב הבתים
תעבור את שלב הבתים אבל לא תג
תגיע לפיינל פור
תפסיד בגמר הפיינל פור
תיקח את הגביעתוצאות
משאלים

הצבעות: 1286
תגובות: 0

שותפים

· Free Online Games
· XLPharmacy Affiliate
· Geeks.com Review
· Diamond.com
· WorldNiche
· Herbal Smoke Shop
· Leading Edge Cash
· GenBucks
· Easy Forex
· Expedia Travel
· BmPharmacy Affiliate
· BudgetMedicines Affiliate
· CyberMed
· Easy CGI
· InterXgaming
· Pokerbility
· 4Rx
· Accutane Without Prescription
· Domain Monster
· Global Industrial Coupons

בתי מרקחת

· XLPharmacy review
· Budget Medicines
· XLPharmacy
· BudgetMedicines.com
· Bm Pharma
· Allyourmeds.com
· Pharmamedics.com
· 247 Drugstore
· Goldpharma
· OverseasRxDrugs
· World remedium
· Easy.MD
· Trustpharma
· Offshorerx
· eDrugstore
· Online prescription service
· budgetmedicines
· UsaDiscreetMeds
· NiceRx
· BrainQuicken
· ACLens
· MD Healthline
· Simply Karen
· Shareasale
· Optimal Health Network
· BrandPills
· Global Healing Center
· ZENMED
· Progressive Health
· Penis Health
· Anti Estrogens
· Soma
· ProSolution
· Aussie Home Loan
· Medicines And Pharmacies
· Home Loan
· Australian Finance
· Rate Slayer
· Curaderm BEC5
· Phentermine Online
· Healthy Pores
· Female RX Oil
· Azikiwe PLUS
· ExtenZe
· Enzyte
· Andro Penis
· SizePro
· Ogoplex
· Avlimil
· Vimax
· Budget Medicines
· Protica
· Revitacel
· Erectol
· Bexatrol
· Liporex
· FreckleX
· Vanity
· Buy Xanax
· Codeinum
· Eazol
· Hair No More
· Melatrol
· Avatrim
· Menozac
· Deer Antler Plus
· Enlast
· Phentermine 37.5 mg No Prescription
· Prostacet
· Cellulite Cream
· Exfoliator
· Prostate
· Andro Penis


 
| מי אנחנו | הצהרת פרטיות | המלץ לחבר | צור קשר | מפת האתר | מפרסמים |
כל השמות והסמלים המסחריים שייכים לבעליהם החוקיים. כל התגובות שייכות לכותביהן. כל השאר שייך לבעלי האתר © 2003
האתר אינו אחראי על נזק כספי של גולשי האתר עקב שימוש בהמלצות שניתנות באתר
האתר מותאם לרזולוציה של 1024 על 768 האתר מבוסס על מערכת ניוקוף 2


This site was skind and Designed by KPDesing inc. ©