ליל-נאנסי(ראשון,17:55).

משחק במסגרת הליגה הצרפתית בו ליל הקבוצה הביתית מארחת במגרשה הביתי את נאנסי.

ליל הקבוצה הביתית חוזרת למגרשה הביתי,ללא ספק פתיחת עונה כה טובה עבור הקבוצה אינם זוכרים במועדון,הקבוצה מוליכת הליגה הצרפתית מגיעה למשחק הביתי לאחר שבמחזור הליגה האחרון שיחקה הקבוצה במשחק החוץ בו פגשה בעולה החדשה לליגה בדמות ארלס,במשחק שדי התאפיין חד צדדי מצד ליל ועיקר הגנה מצד ארלס ניצחה שלבסוף ליל בתוצאה 1-0,מחזור קודם לכן המשיכה בליל בכושרה הניפלא והמצויין בו הביסו במגרשה הביתי 3-6 אכן כן 3-6 את לוריין תוצאה שללא ספק מוכיחה עד כמה ליל העונה תיאבק ככל הניראה על תואר האליפות.

למגרש הביתי הערב ליל מגיעה כאשר הקבוצה תארח את נאנסי,שעד לא מזמן היוותה יריב בצמרת הליגה וכיום ממוקמת בחלק התחתון של הטבלה,בליל יודעים שכל תוצאה בפרט לניצחון עלולה שלהוריד את הקבוצה מהמקום הראשון.במסגרת משחקיה הביתיים ליל מציגה מאזן של 5ניצחונות והפסד בודד יחד עם זאת יחס שעריה של הקבוצה ניצב על 17 כיבושים לצד 10 ספיגות.

בליל העונה ניתן לצפות במספר שחקנים מובילים בניהם:ג'רביניו,סדריק באסייה,פלוראן בלמונט,דוד רונזאל שחקנים אשר מובילים את ליל היישר למקום הראשון בטבלה עם מאזן של:8ניצחונות,7תיקו,2הפסדים ו31 נקודות במאזנה.

מנגד נאנסי הקבוצה שעד לפני כשנתיים כיכבה בחלק העיליון של הטבלה מאז המועדון איננו מצליח לשוב למסלול הנכון,הקבוצה אשר פתחה תעונה בצורה חלשה אט אט מתחילה להיסתגל לחייה אשר הם במרכז הטבלה לצד החלק התחתון.הערב נאנסי יוצאת למשחק חוץ לא קל אל מול מוליכת הליגה ליל כאשר נאנסי במחזור הליגה האחרון שיחקה במשחק בית בו אירחה את סושו וניצחה אותה בניצחון 0-1,מחזור קודם לכן שוב נאנסי היתה זו שלארח במגרשה הביתי הפעם את העולה החדשה לליגה ארלס אך כנגד הציפיות כשלה הקבוצה וסיימה בתיקו מאכזב 1-1.

במסגרת משחקי החוץ העונה נאנסי מציגה מאזן משחקי חוץ הניצב ערב המשחק בליל על 3ניצחונות לצד 2 הפסדים,יחד עם זאת יחס שעריה של הקבוצה עומד על 12 כיבושים לצד 14 שערי חובה אשר סופגת הקבוצה.

למשחק עצמו הערב נאנסי מגיעה שהיא מדורגת בטבלה במקום ה-13 עם מאזן של:6ניצחונות,4תיקו,7הפסדים ו22 נקודות במאזנה.

לסיכום:ליל מגיעה למגרש הביתי אוגר הנקודות,פתיחת עונה מצויינת מציבה רף גבוה בקרב אוהדי הקבוצה ובייחוד לאחר הניצחונות,הערב אל מול נאנסי שבשנתיים האחרונות נחלשה ואיננה נאנסי המאיימת ליל איננה צפויה שלמעוד במיוחד לא במגרשה הביתי.

ההימור:ליל מנצחת ביחס:1.25.