הארטס-אברדין(שבת,16:00).

המלצה למהמרי האינטרנט,משחק במסגרת הליגה הסקוטית בו הארטס מצמרת הליגה מארחת במגרשה הביתי את אברדין מתחתית הליגה.

הארטס הקבוצה חוזרת הערב למגרשה הביתי לאחר שהקבוצה במחזור הליגה האחרון שיחקה במשחק החוץ בו יצאה לפגוש את המילטון וניצחה אותה בתוצאה 0-2,מחזור קודם לכן שיחקה הקבוצה גם כן במשחק החוץ כאשר אירחה את סט.גונסון וגם במשחק הנ"ל פערי הכוחות ניתנו על כר הדשא ובסיום 90 הדקות הארטס מנצחת 2-0.

הערב הקבוצה חוזרת למגרשה הביתי לאחר שני משחקי חוץ רצופים בהם הקבוצה ממשיכה לנצח ומתקדמת בצמרת הליגה,למשחק עצמו הארטס מגיעה שהיא ממוקמת במקום ה-3 בטבלה עם מאזן של:8ניצחונות,2תיקו,4הפסדים ו26 נקודות במאזנה.במאזן משחקיה הביתיים של הקבוצה זוקפת לה מאזן משחקי בית של:3ניצחונות לצד 3 הפסדים בלבד כאשר הקבוצה ברוב משחקיה הביתיים אינה מרבה שלאבד נקודות במיוחד אל מול קבוצות נחותות ממנה.

הערב הקבוצה מגיעה למשחק הביתי כאשר היא פוגשת באברדין מתחתית הליגה,בהארטס אשר מגיעים כאמור לאחר שני ניצחונות רצופים מקווים להמשכיות גם במגרשה הביתי אל מול אברדין החלשה מתחתית הליגה.

מנגד אברדין הקבוצה אשר מגיעה למשחק החוץ כאשר מוצאת עצמה עמוק בתחתית הליגה,הקבוצה אשר בקיץ האחרון נחלשה ומועמדת ודאית להיאבק כנגד הירידה אכן מוכיחה זאת כאשר במסגרת המחזור האחרון הקבוצה שיחקה במשחק החוץ בו היתארחה אצל קילרמונק ונוצחה על ידה בתוצאה 0-2,מחזורקודם לכן המשיכה אברדין להפגין חולשה כאשר ירדה מנוצחת במגרשה הביתי על ידי סט.גונסון בתוצאה 1-0.

הערב הקבוצה יוצאת למשחק חוץ אל מול יריבה מצמרת הליגה בדמות הארטס,טרם יחל המשחק פערי הכוחות די ברורים ולטובת הקבוצה הביתית יחד עם זאת אברדין איננה מצטיינת כלל במשחקי החוץ זאת לאחר שהקבוצה ניצבת על מאזן משחקי חוץ החלש בליגה עם ניצחון בודד לצד 6 הפסדים,דבר המאפיין אף יותר את מצבה העגום של הקבוצה הינו מאזן שעריה הניצב על 15 כיבושים בלבד לצד 31 שערי חובה בהם הקבוצה סופגת אכן מצב עגום עבור הקבוצה.

למשחק עצמו מגיעה אברדין השהיא מדורגת במקום ה-11 עם מאזן של:3ניצחונות,1תיקו,11הפסדים ו10 נקודות במאזנה,הקבוצה אשר מדורגת מתחת לקו האדום יודעת שלולא השגת נקודות מצבה הולך ויחמיר ככל שיתר קבוצות התחתית מנצחות ואוגרות נקודות,הפער בין הקבוצה לחוף המבטחים ניצב ערב המחזור על 3 נקודות הפרש.

לסיכום:הארטס בתקופה ניפלא מגיעה לאחר שני ניצחונות רצופים אשר ממקמים אותה בליגה במקום ה-3,מנגד אברדין שקועה עמוק עמוק בתחתית הליגה ללא כל ניצחון בתקופה האחרונה ולצד הקושי הרב במשחקי החוץ הערב מול הארטס זה לא יספיק.

ההימור:הארטס מנצחת ביחס:1.49.