הופנהיים-נירנברג(שבת,16:25).

משחק במסגרת הליגה הגרמנית בו תארח הופנהיים הקבוצה המפתיעה מהעונה שעברה מארחת את נירנברג ואלמוג כהן הישראלי.

הופנהיים מגיעה הערב למגרשה הביתי לאחר שבמחזור הליגה האחרון שיחקה הקבוצה אל מול שטוטגרט במשחק החוץ וניפרדה עימה בתיקו 1-1,מחזור קודם לכן שיחקה הופנהיים במגרשה הביתי בו אירחה את באיירן לברקוזן,כבר לאחר פיתחה של המשחק הופנהיים נקלעה לפיגור מוקדם של 2-0 אך עד מהרה שחקני הונפהיים אינם נישברו וחזור מפיגור לתיקו מכובד של 2-2.

הונפהיים העונה ממשיכה ביכולת הטובה הקבוצה ממוקמת בחלק העיליון של הטבלה ערב המחזור במקום ה-6 בטבלה,לצד הכושר הטוב הקבוצה ממשיכה במשירה על מגרשה הביתי אוגר הנקודות כאשר למפגש הביתי הערב היא מגיעה לצד מאזן משחקי בית שניצב ערב המשחק הביתי על:4ניצחונות לצד 2 הפסדים בלבד יחד עם זאת הקבוצה זוקפת לזכותה מאזן שערים של 16 כיבושים לעומת 8 שערי חובה.

הערב הקבוצה חוזרת למגרשה הביתי לארח בו את נירנברג ממרכז הטבלה,טרם יחל המשחק הופנהיים תיהיה עדיפה על פניי הקבוצה האורחת לצד יתרון המגרש הביתי וקהל אוהדיה,הופנהיים הינה זוכה ליתרון כאשר בסגל שחקני הקבוצה ניתן לצפות ב:לואיס גוסטבו,סייאד סליהוביץ,מרווין קומפר שחקנים אשר מובילים את הקבוצה למקום ה-6 בטבלה עם מאזן של:6ניצחונות,5תיקו,4הפסדים ו23 נקודות במאזנה.

נירנברג קבוצתו של הישראלי אלמוג כהן יוצאת למשחק החוץ כאשר הקבוצה לאחר פתיחת עונה טובה אט אט חוזרת למיימדיה הטבעים ככל הנראה והינו החלק התחתון של הליגה,הקבוצה מגיעה לאחר סידרת משחקים בהם הקבוצה סופגת הפסדים אשר מדרדרים עד מהרה את הקבוצה למקום ה-11 בליגה.

במסגרת המחזור האחרון של הליגה הקבוצה אירחה במגרשה הביתי את בורוסיה דורטמונד מוליכת הליגה,טרם החל המשחק פערי הכוחות על כר הדשא הורגשו כבר מתחילת המשחק שבסיום 90 הדקות סופגת נירנברג הפסד בתוצאה 2-0,מחזור קודם לכן שיחקה הקבוצה במשק החוץ בו היתארחה אצל מיינץ ונכנעה אף לה בתוצאה 0-3.

הערב נירנברג יוצאת למשחק החוץ בהופנהיים כאשר בקבוצה מודעים שלולא כל תוצאה מלבד ניצחון עשויה שלהוריד את הקבוצה לחלק התחתון ואף להיתקרב לקו האדום,במסגרת משחקי החוץ נירנברג איננה מצטיינת זאת מאחר והקבוצה מתחילת העונה ניצבת על ניצחון בודד לצד 4 הפסדים,יתרה מכך מאזן שעריה של הקבוצה מחוץ למגרשה הביתי איננו מזהיר כלל כאשר הקבוצה סופגת מעל ל15 שערים ומהצד השני כובשת רק 8 בלבד.

למשחק הערב מגיעה הקבוצה שהיא מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם מאזן של:5ניצחונות,3תיקו,7הפסדים ו17 נקודות במאזנה כאשר פער הנקודות בין הקבוצה אל הקו האדום ניצב על 5 נקודות בלבד.

לסיכום:הופנהיים לאחר עונה כה מפתיעה בעונה שעברה ממשיכה להפגים כושר משחק מצויין ולהוכיח שלאחר עונה כה טובה איננה היה מקרי,במגרשה הביתי הופנהיים ידועה כקבוצה ביתית מובהקת שלרוב מנצחת אל מול קהל אוהדיה,מנגד נירנברג לאחר פתיחת עונה טובה נחלשה ומתחילה לחזור לחלק הדי מוכר לה תחתית הליגה,במשחקי החוץ הקבוצה די מתקשה ולשם כך הערב אל מול הופנהיים עשוי שלקרות שוב.

ההימור:הופנהיים מנצחת ביחס:1.40.