נאפולי-לצ'ה(ראשון,16:00).

המלצה למהמרי האינטרנט במסגרת הליגה האיטלקית בו נאפולי מארחת במגרשה את ל'צה.

נאפולי אשר ביום חמישי האחרון חגגה עלייה לשלבים הבאים בליגה האירופאית משער ניצחון גדול בתוספת הזמן0-1 על סטיאווה בוקרשט הרומנית,במסגרת הליגה האיטלקית נאפולי חוזרת הערב לאיצטדיונה הביתי לארח בו את ל'צה העולה החדשה לליגה.

במחזור הליגה האחרון נאפולי שיחקה במשחק החוץ בו יצאה שלפגוש את גנואה,במשחק די שווה כוחות בין שני קבוצות הניאבקות בחלק העיליון של הטבלה ניצחה נאפולי בתוצאה 1-0,מחזור קודם לכן שיחקה הקבוצה במגרשה הביתי בו אירחה את פלארמו ואף בתוצאה זהה ניצחה נאפולי 0-1.

הערב נאפולי שבה למגרשה הביתי לארח בו את העולה החדשה לליגה ל'צה,בנאפולי אשר כמובן מייחסים חשיבות רבה לליגה האיטלקית ועד כה בקבוצה די מרוצים מפתיחת העונה אשר ממקמת את הקבוצה ערב המחזור במקום ה-4,במסגרת משחקיה הביתיים של הקבוצה ניצבת על מאזן של 4ניצחונות לצד 2 הפסדים בלבד,יחס שעריה של הקבוצה הינו 13 כיבושים לצד 8 שערי חובה אשר סופגת הקבוצה.בסגל שחקניה של הקבוצה ניתן לראות את:פאולו קנאברו,חוזה סוסה,מנואלה בלאסי,כריסטיאנו לוקלארי,כריסטיאן בוקי, שחקנים שבנאפולי ללא ספק מרוצים הקבוצה עצמה מגיעה למשחק הביתי שהיא מדורגת במקום ה-4 לצד מאזן של:9ניצחונות,3תיקו,4הפסדים ו30 נקודות במאזנה.

שחקני נאפולי חוגגים,ינצחו גם את ל'צה?

מנגד ל'צה ללא ספק העולה החדשה לסיירה א' מוצאת עצמה בחלק התחתון קרובה לקו האדום וככל הניראה תיאבק עד לסיום העונה כנגד ההישארות בליגה,הקבוצה יוצאת הערב למשחק החוץ בנאפולי לאחר שהקבוצה איננה מצליחה שלאגור נקודות ולברוח מעט מאימת התחתית.

למשחק הערב מגיעה ל'צה לאחר שבמחזור הליגה האחרון שיחקה הקבוצה במגרשה הביתי בו הפתיעה בתוצאה 2-3 את קייבו,מחזור קודם לכן שיחקה גם כן הקבוצה במגרשה הביתי אך הפעם אירחה את גנואה וספגה ממנה הפסד בתוצאה 3-1,במסגרת משחקי החוץ העונה ל'צה איננה ניראת טוב מאזן משחקי הקבוצה מחוץ למגרשה הביתי ניצב על 0 ניצחונות לצד 7 הפסדים,אך מה שיעיד על מצבה העגום והקושי הניכר במשחקי החוץ הינו יחס שערי הקבוצה הניצב על 4 כיבושים לצד 22 שערי חובה בהם הקבוצה סופגת.

למשחק הערב מגיעה ל'צה שהיא מדורגת בטבלה במקום ה-17 עם מאזן של:4ניצחונות,3תיקו,9הפסדים ו15 נקודות במאזנה,הקבוצה אמנם מדורגת מעל לקו האדום אך מאזן הנקודות של הקבוצה זהה למקמום ה-18 מתחת לקו האדום.

לסיכום:נאפולי במגרשה הביתי הינה אחת מקבוצות הליגה הטובות,לצד שחקנים מצויינים וחלק התקפי משובח נאפולי פוגשת בל'צה העולה החדשה לליגה שעדיין איננה מצליחה לייצב עצמה בליגה ורושמת מאזן שלילי במשחקי החוץ,אל מול נאפולי זה לא יספיק כלל.

ההימור:נאפולי מנצחת ביחס:1.34.